• وبلاگ : سخنراني هاي دكتر حسن عباسي (Dr Hasan Abbasi)
 • يادداشت : آنفولانزاي نيويوركي
 • نظرات : 6 خصوصي ، 25 عمومي
 • درب کنسرو بازکن برقی

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
     1   2      >
   
  ما اين چيز ها رو از دهن دکتر عباسي شنيديم نمي دونم چرا انقدر مدعي روي اينترنت پيدا شده؟

  خوشحال ميشم در ليست پيوندهات باشم

  من = تهيه كننده و كارگردان مستندهاي سيما هستم.

  هر كمكي ازم بر بياد بگو

  + عبدالرضا 

  فايل صوتي دانلود نميشه خواهشن دوباره آپلود كن

  از همكاريت پيشاپيش متشكرم

  با سلام خدمت تمامي دوستان محترم : با تلاشهاي صورت گرفته در طي چند روز گذشته و با تماس با مديريت محترم "سايت بلاگفا" موفق شديم اين وبلاگ را که در دفعات مکرر به نظام جمهوري اسلامي و شخصيت "دکتر عباسي" اهانت نموده بود را مسدود نموده و وبلاگ فعلي را جايگزين آن نموده و لينکها و سخنرانيهاي دکتر عباسي را در آن قرار دهيم
  اميدواريم ديگر شاهد اين اعمال زشت نباشيم.....

  "حقوق بشر و آزادي ، يك سرگرمي و ملعبه اي در دست بيگانگان و وابستگان داخلي آن ها ..."

  ارمغان آورندگان حقوق بشر و آزادي ! چه کساني هستند ؟!!!!

  همين آمريكاي جنايتكار كه رسانه هاي خبري وابسته به آن ، اعدام چندين نفر از مزاحمان نواميس و بزهكار و قاتل واراذل و اوباش را در تهران ، نقض آشكار حقوق بشر دانسته و اعدام را محكوم مي كند و از آنها به عنوان " لوطي هاي شهر و مخالفان نظام " نام مي برند ، در حالي كه روزنامه واشنگتن پست آمريكا در گزارشي از كارهاي انجام شده پليس اين كشور در رابطه با آدم ربايي و تجاوز به عنف و قتل مي نويسد : از سال 1976 تا 2006 ، بيش از 2000 مورد اعدام در آمريكا صورت گرفته و نوع آن اعدام ها را : آتش جوخه ، اتاق گاز و صندلي الكتريكي بيان مي كند و اشاره مي كند كه در 38 ايالت از 50 ايالت آمريكا ، حكم اشد مجازات يعني اعدام وجود دارد و در سال 2207 نيز بيش از 130 نفر در نوبت اجراي حكم اعدام قرار دارند ...

  جناب آقاي حسني امام جمعه محترم اروميه در تحليلي زيبا از اقدام بي مورد مجلس ششم در تصويب برابري حقوق زن و مرد مي افزايد : " به خاطر اينكه اين عزيزان مجلس مي خواهند ، تشابه حقوق زن و مرد را تصويب كنند ، لذا من از همه اين خواهرام محترم ( 290نفر) خواهش كي كنم كه اگر امكان داشته باشد به خاطر همين تشابه حقوق ، مردان هم حق زايمان پيدا كنند ، چون ديگر ما زن و مرد نداريم و اين بر خلاف تشابه حقوق است كه زن حق زايمان داشته باشد و مرد نه !!!...

  يا علي ... ، به روزيم ...

  با سلام خدمت دوستان محصولات جديد انديشکده سري کامل ?? جلسه اول دوره کلبه کرامت به

  همراه پلات هاي ?? جلسه آماده شده و همچنين براي تهيه محصولات گذشته نيز مي توانيد باشماره

  تلفن ??????????? تماس و درخواستهاي خود را به مسئول انتشارات جهت آماده سازي محصولات

  خود انتقال دهيد.

  اسم وبلاگي ملك مهدي باشه و نيمه شعبان هم بياد و بره و هيج خبري نباشه !

  آنفلانزا كه نگرفتين؟؟؟

  راستي كليد واژه هاي راه حل رويارويي با اين ويروس رو كه دكتر گفته مطرح كني بدك نيست ها

  در ضمن خودم به خودمون تبريك ميگم ايامي كه گذشت رو ( و حضوري كه هميشه هست )

  يا حق

  + شيدا 

  بنام خدا

  هنگامي که انسان به اين نقطه از آگاهي برسد که در اين دنيا با همه پيشرفتهاي علمي و صنعتي بدون وجود عدالت آنهم عدالت فراگير سعادت و کمال بي معنا خواهد بود و براي رسيدن به اين عدالت جهاني شهامت و ايثار به خرج دهد ظهور محقق خواهد شد .

  ميگويند زمان ظهور منجي عالم را کسي جز ذات مقدس خداوندي نميداند اما در حقيقت اين ما انسانها هستيم که زمان پايان دادن به بي عدالتي و کلاه برداريهاي بزرگ در حق خودمان را محقق خواهيم کرد .

  عدالتي فراگير در سر تا سر کره زمين که به يک ميزا ن گسترده باشد نه مانند عناوين مضحکي چون« دهکده جهاني » و تلاش براي« جهاني سازي» دنيا که دقيقا مفهوم عکس و واژگونه عدالت است چرا که در اين نوع هيچ گونه برابري در بين ملتها و سرزمينها وجود نخواهد داشت و با قبول چونين يوغي ملتها به عده اي خاص اجازه ميدهند که افسار سياسيت و اقتصاد و امنيت دنيا را بدست گيرند و اگر طبع حريص آنان ميل کند هر از چند گاهي بدون مخالفت از سوي ملتها با آرامش چنگ به منابع و اقتصاد سرزمينها بياندازند بدون اينکه هيچ مانعي براي دريدن و تکه تکه کردن هويت و اقتصاد و امنيت ملتها پيش رويشان باشد .

  اين معناي دهکده جهانيست که بوقچيان صهيونيسم بين الملل براي تحميق ملتها بکار برده اند و بدا به حال آن مردمان ساده لوحي که آنقدر در بمباران تبليغاتي غرب براي مصرف بيشتر و نوش خوار کردن لذتهاي تباه کننده مسخ شده اند که حتي با چشمان باز از تکه تکه شدن خودشان به دست گرگها دردمند نميشوند .

  اين تنها منجي موعود است که معناي حقيقي عدالت و سعادت و کمال را براي بشريت محقق خواهد کرد .

  و زيان ديدگان واقعي در اين ميان کساني هستند که قبل از ظهور به ارزش کيميايي عدالت پي نبرده اند و براي رسيدن به آن قدمي هر چند کوچک بر نداشته اند .

  چگونه ميتوان آرزوي نجات بشريت را داشت اما خود حرکتي و ايثاري براي رسيدن به اين مقصود نکرد ؟

  + شيدا 

  بنام خدا

  سلام

  خداقوت

  « ميلاد قائم آل محمد مبارک » .

  بسمه تعالي

  وبلاك بسيج جهاني با مطلبي تحت عنوان ترسم نرسي به كعبه اي اعرابي در مورد سخنان آقاي هاشمي در مورد مذاكره با آمريكا به روز شد.

  بسمه تعالي

  وبلاك بسيج جهاني با مطلبي تحت عنوان ترسم نرسي به كعبه اي اعرابي در مورد سخنان آقاي هاشمي در مورد مذاكره با آمريكا به روز شد.

  بسمه تعالي

  وبلاك بسيج جهاني با مطلبي تحت عنوان ترسم نرسي به كعبه اي اعرابي در مورد سخنان آقاي هاشمي در مورد مذاكره با آمريكا به روز شد.

  سلام با اجازتون مطالب شما رو رو وبلاگم گذاشتم اگه بتونيين يه دعوت نامه آپلود پرشين گيگ برام ارسال کننين ممنون مي شم

  سلام

  واقعا خسته نباشيد

  من با اجازتون قسمت هايي از سخنراني ها رو دانلود كردم و روي وبلاگ گذاشتم

  به ديروزيم[گل]
  يا علي
     1   2      >